banner

2. eAukce GALERIEAZ Plzeň

Aukce obrazů a starožitností
Online v 21:00

Doporučené

Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
64 000 Kč
Nejtenčí zlaté hodinky na světě " Wacheron Konstantin " safírové sklo "
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
34 000 Kč
Olej na kartonu 80cm x 60cm / 68cm x 50cm / Přiložen soudněznalecký posudek PhDr. J.Štíbra
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
244 000 Kč
Akvarel na papíru 50cm x 66cm ( 32cm x 44cm ) přiložen sodněznalecký posudek PhDr. J. Štíbra
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
49 000 Kč
Surrealistické hodiny , barevná litografie 71cm x 101cm / 60cm x 84cm / velmi vzácné viz. poslední foto
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
24 000 Kč
Busta XXL - Bronzová pozdější socha Rodina 33cm x 45cm
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměr 59 x 49 cm.