aktuální cena:
21 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

rámováno, pod sklem

aktuální cena:
20 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
31 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

přiložen certifikát pravosti; vzadu razítko CMOA; nerámováno

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
35 000 CZK
aktuální cena:
7 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 000 CZK

přiložen certifikát The Great Danne Collection; vydáno - Editions du Griffon Neuchatel/Suisse;..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
18 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
21 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
7 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
14 000 CZK

vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
25 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
80 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
40 000 CZK

rámováno, plexisklo

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Z Cyklu Dalinien Fantasia; rámováno, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 500 CZK

konzultovala a pravost potvrdila dcera autora; rámováno, pasparta, pod sklem