#103

Hlasatel - Zábranský Vlastimil

#103

253 zobrazení
52 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
kombinovaná technika
53 x 45 cm
Sign. Zábranský
rám lokálně poškozen, kresba ok

Obraz kombinovaná technika o rozměrech kresby 53 x 45 cm, včetně rámu 60 x 50 cm. Signováno Zábranský, rám lokálně poškozen, kresba ok. Původní majitel dostal dílo darem od autora. Jedná se o galerijní kus v odhadované ceně 80.000 kč s potenciálem výrazného cenového růstu.