technika | kombinovaná technika |
rozměr | 53 x 45 cm |
signatura | Sign. Zábranský |
stav díla | rám lokálně poškozen, kresba ok |
Obraz kombinovaná technika o rozměrech kresby 53 x 45 cm, včetně rámu 60 x 50 cm. Signováno Zábranský, rám lokálně poškozen, kresba ok. Původní majitel dostal dílo darem od autora.
Jedná se o galerijní kus v odhadované ceně 80.000 kč s potenciálem výrazného cenového růstu.