banner

eAukce starožitností a obrazů

Online v 18:00

Šperky - starožitnosti - současné umění.

V pondělí 12.4.2021 přidáme posledních 50 položek.

28.4.2021 živě na LiveBid.cz

Možnost poaukčního prodeje nevydražených položek.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
Autor: Nowak Willi | Olej na plátně o rozměrech plátna 71 x 52, malba je odborně vyčištěna, podpis vpravo dole Willi Nowak. Na zadní straně štítek s věnováním v rodině z roku 1985. | K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 350 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.
Item image
Konečná cena:
70 000 Kč
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
Autor: Nejedlý Otakar | Olej na překližce o rozměrech 73x47 cm, signováno Ot. Nejedlý, na zadní straně nápis 24.11.1945 Ladví. | K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 90 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
300 000 Kč
Signováno vlevo dole J. ULLMANN 1903. | Největší formát díla od tohoto autora který kdy byl na trhu.
Item image
Konečná cena:
55 000 Kč
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
Obraz olej na plátně pod sklem o rozměrech malby 32 x 26 cm, včetně rámu 50 x 42 cm, signováno vpravo dole Jambor 1938. Perfektní stav.
Item image
Konečná cena:
19 500 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Zlaté, náramkové hodinky značky Omega, celková váha 32,37 g, ryzost 585/1000, punc lvíček, průměr ciferníku 30 mm. Jsou ve výborném stavu bez poškození, funkční, bez pásku.
Item image
Konečná cena:
165 000 Kč
Vyvolávací cena:
100 000 Kč
Obraz, kombinovaná technika olej, akryl na plátně o rozměrech 150 x 120 cm, rok 2021, signováno, nerámováno.
Item image
Konečná cena:
66 000 Kč
Vyvolávací cena:
66 000 Kč
Akryl na plátně o rozměrech 100 x 120 cm, signováno na zadní straně Pavel Forman 2019. Bez rámu. | Autor díla s vysokým potenciálem, připravuje výstavu v Galerii Václavy Špály v roce 2021.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Obraz olej na plátně o rozměrech 140 x 120 cm, signováno vlevo dole RF a na zadní straně, rok 2020. Dílo vystaveno v Galerii Vltavín v roce 2020. | K tomuto obrazu je možné zakoupit druhé dílo s názvem ,,Mutch better,, | Díla jsou vystaveny v galerii Graciano.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
990 000 Kč
Jan Jakub Hartmann 1658-1736 | Olej na měděné desce o rozměrech 49,5 x 67,5 cm, rámováno. Znalecký posudek PhDr. Hany Seifertové k dispozici. | Figurální stafáže a podstatné detaily, určující specifický styl Hartmannovy práce , jsou zachovány v původní modelaci. Pouze tvarosloví kmenů v levé spodní části obrazu mohou být retušemi lehce pozměněny. Celková kompozice a rozvržení díla jsou plně zachovány.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Impozantní porcelán od firmy Rosenthal, signovánoTh. Kärner. Výška sochy 40 cm. perfektní stav. Datum vzniku 30 léta 20 století. | K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 40 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.