technika | olej na plátně |
rozměr | 120 x 96 cm |
signatura | Sign. Rud. Popl. |
stav díla | Rám je novější, malba ok až na dvě lehké škrábnurí viz foto. |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 120 x 96 cm, včetně rámu 130 x 110 cm, signováno Rud. Popl. Rám je novější, malba ok až na dvě lehké škrábnurí viz foto.