#104

Polibek

Polibek
Polibek
Polibek
Polibek
Polibek
Polibek
Polibek
Polibek
Polibek
#104

Polibek

242 zobrazení
25 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
olej na plátně
120 x 96 cm
Sign. Rud. Popl.
Rám je novější, malba ok až na dvě lehké škrábnurí viz foto.

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 120 x 96 cm, včetně rámu 130 x 110 cm, signováno Rud. Popl. Rám je novější, malba ok až na dvě lehké škrábnurí viz foto.