technika | Olej na plátně |
rozměr | 32 x 26 cm |
rok | 1938 |
signatura | Sign. Jambor 1938 |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně pod sklem o rozměrech malby 32 x 26 cm, včetně rámu 50 x 42 cm, signováno vpravo dole Jambor 1938. Perfektní stav.