#108

Jambor Josef - Pohled do krajiny

#108

1 limit
682 zobrazení
55 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
32 x 26 cm
1938
Sign. Jambor 1938
Perfektní

Obraz olej na plátně pod sklem o rozměrech malby 32 x 26 cm, včetně rámu 50 x 42 cm, signováno vpravo dole Jambor 1938. Perfektní stav.