technika | Olej na plátně |
rozměr | 74 x 100 cm |
stav díla | Viditelná krakelace ve vrchní ploše plátna. Rám k dispozici, ale v silně zdevastovaném stavu. |
Obraz olej na plátně o rozměrech 74 x 100 cm, nesignováno.