#139

Trantina Dan - Portrét

Trantina Dan - Portrét
Trantina Dan - Portrét
Trantina Dan - Portrét
Trantina Dan - Portrét
Trantina Dan - Portrét
Trantina Dan - Portrét
#139

Trantina Dan - Portrét

1 limit
80 zobrazení
18 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na sololitu
40 x 30 cm
2004
Perfektní

Olej na sololitu, rozměry 40x30 cm. Nesignováno, koupeno před lety od přímo od malíře Trantiny. Rok 2004.