technika | Olej na sololitu |
rozměr | 40 x 30 cm |
rok | 2004 |
stav díla | Perfektní |
Olej na sololitu, rozměry 40x30 cm. Nesignováno, koupeno před lety od přímo od malíře Trantiny. Rok 2004.
technika | Olej na sololitu |
rozměr | 40 x 30 cm |
rok | 2004 |
stav díla | Perfektní |