rozměr | Výška: 35 cm, průměr 18 cm. |
signatura | Sign. Amphora |
stav díla | Perfektní |
Porcelánová nádoba s dekorem abstraktních květů a kuřátek je vysoká 35 cm, průměr v nejširším bodě 18 cm. Perfektní stav, značeno Amphora.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 6 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.