#148

Amphora - Trnovany u Teplic - Váza s kuřátky

#148

Starožitnost
1 limit
243 zobrazení
3 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška: 35 cm, průměr 18 cm.
Sign. Amphora
Perfektní

Porcelánová nádoba s dekorem abstraktních květů a kuřátek je vysoká 35 cm, průměr v nejširším bodě 18 cm. Perfektní stav, značeno Amphora. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 6 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.