technika | olej, plátno |
rozměr | 43 x 21 cm |
rok | 1928 |
signatura | sign. Boškay azbukou |
stav díla | perfektní |
Autor: Boškay Josef
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 75 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.