rozměr | Výška: 39 cm |
signatura | Sign. Amphora |
stav díla | Perfektní |
Porcelánová váza s velbloudem a palmami je vysoká 39 cm. Zespodu značeno - Amphora . Perfektní stav.
rozměr | Výška: 39 cm |
signatura | Sign. Amphora |
stav díla | Perfektní |