technika | 1907 |
rozměr | Výška: 29 cm |
signatura | Sign. Andreas Kompatscher |
stav díla | Perfektní |
Secesní mramorová plastika-busta dívky s čelenkou, autor :Andreas Kompatscher(1864-1939), Bolzano(Bozen), datováno 1907, onyxový podstavec, celková výška 29 cm