technika | 18. stol. |
rozměr | mapa 48 x 58cm, rám 68 x 78 cm |
stav díla | Perfektní |
Mapa Nassavskéko knížectví-18.stol.-Německo, kolorovaná mědirytina na papíře, autoři:Jacob Johann Stetter,Pieter Schenk,Nicolaes Jansz Visscher. Rámováno pod sklem, mapa 48x58cm, rám 68x78 cm