#198

Mapa knížectví Nassau -18.stol. Německo

#198

Starožitnost
103 zobrazení
3 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
18. stol.
mapa 48 x 58cm, rám 68 x 78 cm
Perfektní

Mapa Nassavskéko knížectví-18.stol.-Německo, kolorovaná mědirytina na papíře, autoři:Jacob Johann Stetter,Pieter Schenk,Nicolaes Jansz Visscher. Rámováno pod sklem, mapa 48x58cm, rám 68x78 cm