technika | Olej na sololitu pod sklem |
rozměr | 49 x 34 cm |
signatura | sign. K. J. Sigmund. |
stav díla | perfektní |
Autor: Sigmund Karel Jan
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 33 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.