rozměr | Výška: 22 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |
Cínová konvice s hubicí - 19.století, šroubovací nádoba na vodu, puncováno 2 x, výška 22 cm.
rozměr | Výška: 22 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |