#215

Cínová konvice - 19. stol.

Cínová konvice - 19. stol.
Cínová konvice - 19. stol.
Cínová konvice - 19. stol.
Cínová konvice - 19. stol.
Cínová konvice - 19. stol.
Cínová konvice - 19. stol.
Cínová konvice - 19. stol.
#215

Cínová konvice - 19. stol.

Starožitnost
45 zobrazení
3 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška: 22 cm
19. století
Perfektní

Cínová konvice s hubicí - 19.století, šroubovací nádoba na vodu, puncováno 2 x, výška 22 cm.