#218

Španělská tanečnice - WKK

Španělská tanečnice - WKK
Španělská tanečnice - WKK
Španělská tanečnice - WKK
Španělská tanečnice - WKK
Španělská tanečnice - WKK
Španělská tanečnice - WKK
Španělská tanečnice - WKK
Španělská tanečnice - WKK
#218

Španělská tanečnice - WKK

Starožitnost
1 limit
86 zobrazení
6 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška 36 cm
cca 1930
Sign. Keramos Wien
Perfektní

Španělská tanečnice-keramika WKK, Rakousko kolem roku 1930, značeno Keramos Wien, výška 36 cm.