rozměr | Výška 36 cm |
rok | cca 1930 |
signatura | Sign. Keramos Wien |
stav díla | Perfektní |
Španělská tanečnice-keramika WKK, Rakousko kolem roku 1930, značeno Keramos Wien, výška 36 cm.
rozměr | Výška 36 cm |
rok | cca 1930 |
stav díla | Perfektní |