rozměr | Výška 13 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |
Sklenice - číše biedermaier, sklo alabastrové bílé kostní, fazetovaná s pestře malovanými květy růží a zlacenými rokajemi, Čechy - 40.léta 19.století, výška 13 cm.