technika | olej na kartonu |
rozměr | 49 x 35 cm |
signatura | sign. Josef Procházka |
rám | rám v perfektním stavu |
stav díla | perfektní |
Autor: Procházka Josef. Velice jemně propracovaná malba
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 85 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.