technika | olej, plátno |
rozměr | 100 x 71 cm |
signatura | sign. Raszka |
stav díla | Perfektní
Autor: Raszka
Velký olej na plátně o rozměrech 100x71 cm. Signováno Raszka, výborný stav.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 8 500 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.