datum aukce 28. 04. 2021 18:00
100
vyvolávací cena: 6 000 CZK

25. Raszka Pavel - Beskydy

Autor: Raszka Velký olej na plátně o rozměrech 100x71 cm. Signováno Raszka, výborný stav. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 8 500 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika olej, plátno
rozměr 100 x 71 cm
signatura sign. Raszka
stav díla Perfektní