#308

Forman Pavel - Objevování I.

Forman Pavel - Objevování I.
Forman Pavel - Objevování I.
Forman Pavel - Objevování I.
Forman Pavel - Objevování I.
#308

Forman Pavel - Objevování I.

1 limit
364 zobrazení
66 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 66 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Akryl na plátně
100 x 120 cm
2019
Sign. Pavel Forman 2019
Perfektní

Akryl na plátně o rozměrech 100 x 120 cm, signováno na zadní straně Pavel Forman 2019. Bez rámu. Autor díla s vysokým potenciálem, připravuje výstavu v Galerii Václavy Špály v roce 2021.