technika | Akryl na plátně |
rozměr | 100 x 120 cm |
rok | 2019 |
signatura | Sign. Pavel Forman 2019 |
stav díla | Perfektní |
Akryl na plátně o rozměrech 100 x 120 cm, signováno na zadní straně Pavel Forman 2019. Bez rámu.
Autor díla s vysokým potenciálem, připravuje výstavu v Galerii Václavy Špály v roce 2021.