#310

Hartmann Jakub Jan - Krajina s pocestnými

#310

397 zobrazení
990 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na měděné desce
49,5 x 67,5 cm
17. století
Pouze tvarosloví kmenů v levé spodní části obrazu mohou být retušemi lehce pozměněny. Celková kompozice a rozvržení díla jsou plně zachovány.

Jan Jakub Hartmann 1658-1736 Olej na měděné desce o rozměrech 49,5 x 67,5 cm, rámováno. Znalecký posudek PhDr. Hany Seifertové k dispozici. Figurální stafáže a podstatné detaily, určující specifický styl Hartmannovy práce , jsou zachovány v původní modelaci. Pouze tvarosloví kmenů v levé spodní části obrazu mohou být retušemi lehce pozměněny. Celková kompozice a rozvržení díla jsou plně zachovány.