technika | Olej na plátně |
rozměr | 67 x 77 cm |
signatura | Sign. Vojtek Antonín |
stav díla | Perfektní
Autor: Vojtek Antonín
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 40 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.