technika | Olej na plátně |
rozměr | 98 x 50 cm |
signatura | Sign. Zlámal Wilhem |
stav díla | Perfektní
Mateřská láska. Vše v dobrém stavu.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.