technika | Akvarel na papíře pod sklem |
rozměr | 61x44 cm |
signatura | Sign. J. Gruss. |
stav díla | Perfektní
Akvarel na papíře pod sklem.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 12 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.