technika | Olej na plátně |
rozměr | 58x75 cm |
signatura | Sign. Károly Cserna |
stav díla | Perfektní
Výjimečné dílo maďarského autora zachycuje život v Káhiře na začátku 20. století. Rozměr plátna 58x75 cm. Perfektní stav, rám je novější.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 65 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.