rozměr | 86 x 86 cm, včetně rámu 113 x 113 cm |
signatura | Sign. Jos. Svoboda |
stav díla | Perfektní stav jen rám malý oťuk viz foto |
Naprosto luxusní obraz o rozměrech malby 86 x 86 cm, včetně rámu 113 x 113 cm, signováno vlevo dole Jos. Svoboda.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 70 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.