#67

Svoboda Josef - Lodě na Jadranu

#67

4 limity
359 zobrazení
36 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
86 x 86 cm, včetně rámu 113 x 113 cm
Sign. Jos. Svoboda
Perfektní stav jen rám malý oťuk viz foto

Naprosto luxusní obraz o rozměrech malby 86 x 86 cm, včetně rámu 113 x 113 cm, signováno vlevo dole Jos. Svoboda. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 70 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.