datum aukce 28. 04. 2021 18:00
55
vyvolávací cena: 19 000 CZK

73. Huttary Josef - Žena s červeným šátkem

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 40 x 52 cm, včetně rámu 52 x 62 cm. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 23 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 40 x 52 cm, včetně rámu 52 x 62 cm
signatura Sign. Huttary j.
stav díla Perfektní