technika | Olej na plátně |
rozměr | 40 x 52 cm, včetně rámu 52 x 62 cm |
signatura | Sign. Huttary j. |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 40 x 52 cm, včetně rámu 52 x 62 cm.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 23 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.