technika | Olej na plátně |
rozměr | 66 x 55 cm, včetně rámu 87 x 72 cm |
stav díla | Lehká krakelace po celé ploše, jinak vše ok |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 66 x 55 cm, včetně rámu 87 x 72 cm, lehká krakelace po celé ploše, jinak vše ok, nesignováno.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 32 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.