technika | Olej na kartonu |
rozměr | 46 x 53 cm, včetně rámu 60 x 68 cm |
signatura | Sign. Tomec |
stav díla | Rám lokálně poškozen viz foto, malba ok. |
Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 46 x 53 cm, včetně rámu 60 x 68 cm.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.