#77

Tomec Jindřich - Větrný mlýn na kopečku

#77

160 zobrazení
20 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na kartonu
46 x 53 cm, včetně rámu 60 x 68 cm
Sign. Tomec
Rám lokálně poškozen viz foto, malba ok.

Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 46 x 53 cm, včetně rámu 60 x 68 cm. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.