#6

Žena s červenými šaty - Štech Adam

#6

547 zobrazení
125 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
31. 1. 2022 20:00

-1/-1
Olej na plátně
95 x 110 cm
2021
signováno A. Štech 21
nerámováno
Perfektní stav

Obraz olej na plátně o rozměrech 95 x 110 cm, signováno A. Štech 21. Dílo pochází přímo z atelieru autora. Další díla od tohoto autora jsou vystavena v galerii GRACiANO v centru Brna - https://www.graciano.cz/.