zachovalost | -1/-1 |
technika | Olej na plátně |
rozměr | 95 x 110 cm |
rok | 2021 |
signatura | signováno A. Štech 21 |
rám | nerámováno |
stav díla | Perfektní stav |
Obraz olej na plátně o rozměrech 95 x 110 cm, signováno A. Štech 21.
Dílo pochází přímo z atelieru autora. Další díla od tohoto autora jsou vystavena v galerii GRACiANO v centru Brna - https://www.graciano.cz/.