banner

Aukce současného umění, obrazů, starožitností, zbraní, hodinek a zlatých mincí

Online v 20:00

Výtvarné umění, starožitnosti, zbraně, hodinky a zlaté mince

V pondělí 31.1.2022 ve 20.00 h

Doporučené

Item image
Konečná cena:
125 000 Kč
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
Obraz olej na plátně o rozměrech 95 x 110 cm, signováno A. Štech 21. | Dílo pochází přímo z atelieru autora. Další díla od tohoto autora jsou vystavena v galerii GRACiANO v centru Brna - https://www.graciano.cz/.
Item image
Konečná cena:
50 000 Kč
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
Obraz olej na plátně o rozměrech 56 x 60 cm, bez rámu. Signováno na zadní straně O. Tichý 2021. Další díla od tohoto autora jsou vystavena v galerii GRACiANO v centru Brna - https://www.graciano.cz/
Item image
Konečná cena:
15 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Akvarel na papíře o rozměrech malby 23 x 20 cm. Signováno Janeček 8.1.1945. Vše v původním nerestaurovaném stavu.
Item image
Konečná cena:
58 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Obraz, olej na kartonu o rozměrech malby 37 x 26 cm, včetně rámu 51 x 41 cm, signováno Kaván.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
Suchá jehla v paspartě pod sklem, signováno F. Tichý. Grafika rozměr 22 x 32 cm, včetně rámu 53 x 43 cm. | Dílo pochází ze sbírky v Brně od rodinných přátel pana Františka Tichého.