#116

Abstraktní les - František Hudeček

#116

154 zobrazení
20 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
10. 12. 2022 19:00

Kombinovaná technika - kvaš, akvarel, rozměr díla 37x28 cm, s rámem 54x48 cm. Signováno v pravém dolním rohu "Fr. Hudeček 67". Rámováno, zaskleno.