#88

Vesnické zátiší - Blum

Vesnické zátiší - Blum
Vesnické zátiší - Blum
Vesnické zátiší - Blum
Vesnické zátiší - Blum
Vesnické zátiší - Blum
#88

Vesnické zátiší - Blum

1 limit
90 zobrazení
49 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
10. 12. 2022 19:00

Olej na plátně. Rozměry s rámem 104 x 90 cm, rozměr samotného díla 90 x 75 cm. Signováno v pravém dolním rohu "L. Blum 26"