20 000 CZK
vyvolávací cena:
17 000 CZK

16. století Pero, ruční papír 27,5 x 27,5 cm Nesignováno Mytologický výjev Herakla..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Lavírovaná perokresba, papír 14 x 16 cm Narozený jako Jacopo..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

16. století Nizozemsko Rudka, papír 29 x 26,5 cm Coninxloo patří mezi..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Počátek 16. století Rudka, ruční papír 16 x 12 cm Nesignováno Delikátní kresba..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

Cca 1600 Lavírovaná kresba rudkou, papír 19,5 x 8,5 cm Spranger pocházel z Antverp, po..

vyvolávací cena:
25 000 CZK

16. století Rudka, papír 20 x 13,5 cm Hendrik Goltzius se narodil v Německu poblíž..

25 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Lavírovaná perokresba, papír 16 x 11,5 cm Nizozemský sochař..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Tužka, papír 30,5 x 33,5 cm Pieter de Jode se narodil do..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Přelom 16. a 17. století Akvarel, pastel, hedvábí 22 x 16,5 cm Jacques Callot byl..

vyvolávací cena:
35 000 CZK

17. století Lavírovaná kresba tuší, papír 55 x 41,5 cm Nesignováno Žánrová kresba..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

70. léta 19. století Tužka, uhel, bílá křída, papír 42,5 x 56 cm Nesignováno, zezadu..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Přelom 19. a 20. století Tužka, ruční papír 26 x 20,5 cm Signováno na první kresbě..

28 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

1910 Uhel, papír 67,5 x 46,5 cm Vpravo dole 'F. Kobliha' 'Nechtěl jsem evokovati..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

1911 Uhel, ruční papír 62 x 47 cm Vlevo dole 'F Kobliha' Kresebný návrh k jednomu..

100 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

1880 - 1891 Tužka, papír 24 x 34 cm Vlevo dole 'Ilja Répin' Studijní kresba..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

1968 Černý fix, papír 42 x 30 cm Nesignováno Kresba Vstupující do vody z roku 1968..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

1928 Tužka, papír 47,5 x 29 cm Vpravo dole 'R Kremlička 1928' Bravurní kresba od..

180 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Tužka, pastelky, papír Ve výřezu 9,5 x 8 cm Vpravo dole 'Jan Zrzavý' a vpravo nahoře..