190 000 CZK
vyvolávací cena:
100 000 CZK

1911 Glazovaná keramika 5 cm Ikona českého kubistického užitého umění, Janákova dóza s..

130 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

před 1911 Zlacená pórovina 13 cm Značeno zespodu 'Artěl' Vydutá váza dle návrhu..