19. století
Polychromované a zlacené dřevo
60 cm
Regina Caeli, neboli Královna nebes je titul Marie, matky Ježíše Krista. Socha ji vyobrazuje ve zlatém a bohatě řaseném rouchu s královskými insigniemi.