#138

EMIL FLEISCHMANN - MATKA V KROJI

#138

Fine Arts
5 limitů
479 zobrazení
18 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
30. 3. 2021 16:00

1930 Olej, plátno 121 x 100 cm Vlevo dole 'Emil Fleischmann' Malba velkorysého formátu s motivem ženy a dvou chlapců v kyjovských krojích. Neobyčejně detailní malba představuje dobový záznam oděvní tradice staršího kyjovského kroje z období první republiky.