#186

JOSEF WOREL - VOJNICE NA ŠUMAVĚ

#186

277 zobrazení
500 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
30. 3. 2021 16:00

20. století Akvarel, papír 37 x 48 cm Vlevo dole 'Josef Worel' Akvarelová malba horských chat od dnes již neznámého autora.