#187

NEZNÁMÝ AUTOR - MOŘE

NEZNÁMÝ AUTOR - MOŘE
#187

NEZNÁMÝ AUTOR - MOŘE

311 zobrazení
1 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
30. 3. 2021 16:00

20. století Olej, plátno 50 x 61 cm Cyrilicí vlevo dole Olejomalba na plátně s motivem mořského pobřeží.