#223

PORTRÉT CHLAPCE

PORTRÉT CHLAPCE
PORTRÉT CHLAPCE
PORTRÉT CHLAPCE
#223

PORTRÉT CHLAPCE

Fine Arts
131 zobrazení
3 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
30. 3. 2021 16:00

1889 Olej, plátno 95 x 64 cm Vpravo dole 'Ad. Fuchs' Malba chlapce v klobouku se šátkem a ošatkami od dnes již neznámého malíře jménem A. Fuchs.