#8

ŠATNÍ SKŘÍŇ S INTARZIÍ

ŠATNÍ SKŘÍŇ S INTARZIÍ
ŠATNÍ SKŘÍŇ S INTARZIÍ
ŠATNÍ SKŘÍŇ S INTARZIÍ
ŠATNÍ SKŘÍŇ S INTARZIÍ
#8

ŠATNÍ SKŘÍŇ S INTARZIÍ

Furniture
5 limitů
535 zobrazení
35 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
30. 3. 2021 16:00

18. století Dub, mosaz 202 x 120 x 52 cm Zamykací šatní skříň se dvěmi policemi a zásuvkou. Na dveřích se nacházejí kazetovité intarzie s figurálními motivy vojáků a erbů s korunou. Erb šesti fleur de lys uspořádaných do klínu může představovat symbol významné rodiny Farnese, kam patřilo mnoho významných vévodů, kardinálů a Alžběta Farnese, královna Španělska.