18. století
Dub, mosaz
202 x 120 x 52 cm
Zamykací šatní skříň se dvěmi policemi a zásuvkou. Na dveřích se nacházejí kazetovité intarzie s figurálními motivy vojáků a erbů s korunou. Erb šesti fleur de lys uspořádaných do klínu může představovat symbol významné rodiny Farnese, kam patřilo mnoho významných vévodů, kardinálů a Alžběta Farnese, královna Španělska.