#4

Eduard Wuger
(1830 – 1880)

KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍ

EDUARD WUGER 1830 - 1880 - KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍ
#4

Eduard Wuger
(1830 – 1880)

KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍ

3 limity
342 zobrazení
31 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
30. 3. 2023 17:00

Signováno
Vpravo dole 'Ed. Wuger 1862'
Technika
Olej, plátno
Rozměry
101 x 74 cm
Datace (rok)
1862

Bohatá žánrová malba od rakouského malíře 19. století. Květinové zátiší je doplněno motýly a okrasnými předměty a důmyslně osvětleno proudem slunečního světla.