Signováno | Vpravo dole 'Ed. Wuger 1862' |
Technika | Olej, plátno |
Rozměry | 101 x 74 cm |
Datace (rok) | 1862 |
Bohatá žánrová malba od rakouského malíře 19. století. Květinové zátiší je doplněno motýly a okrasnými předměty a důmyslně osvětleno proudem slunečního světla.