#339

STOLNÍ HODINY Z OBDOBÍ LUDVÍKA XVI.

#339

Watch
3 limity
443 zobrazení
21 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

Poslední třetina 18. století Francie zlacený bronz, alabastr, mramor, smalt, mosaz 45 x 28 x 12 cm Mimořádná ukázka francouzského bronzařského řemesla s dominující postavou putti na podstavě z alabastru. Na vršku a postranách alabastrové vázy se zlatými bronzovými květinami. Zasklený smaltový ciferník s arabskými číslicemi a elegantními prezicními zlacenými ručičkami, stroj k seřízení. Restaurováno.