#47

MODRÝ TALÍŘ S KVĚTINAMI - AUGUST NOWOTNY, ALTROHLAU

#47

Ceramics
1 limit
60 zobrazení
Vyvolávací cena: 300 Kč
20. 6. 2024 19:00

Čechy, Stará Role 1823 - 1884. Bílá, kobaltově modrá a zlacená kamenina. Manufaktura August Nowotny, Stará Role - Altrohlau. Průměr 20 cm. Dekorativní závěsný menší talíř zdobený modrým květinovým podglazurně tištěným modrým dekorem. Zlacené linky a ornamenty. Značeno zespodu: tištěná a vtlačená značka.