Československo 1940-1950 Akvarel na papíře 32 x 42 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 53 x 64 cm Barevný akvarel s motivem silnice, staveními, stromy a ploty. Typická ukázka mistrovské svižné malby Jaroslava Grusse. Rám s paspartou a sklem.