Německo 1860 - 1920 Bílý a zlacený porcelán V historizujícím stylu Soška kráčející antické dívky ve zlatém vlajícím šatu se zlatou čelenkou ve vlasech. Klenutý podstavec zdobený reliéfním zlatým pásem s ornamentem meandru. Značeno zespodu: modré písmeno N s korunkou napodobující porcelánku Neapol. Výška 24 cm.