Čechy 1910-1920 Olej na plátně 70 x 50 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 82,5 x 62,5 cm Pohled na skálu a březový háj v secesní barevnosti. Vzadu na napínacím rámu přípis tužkou: Partie u Hvězdy v Liboci. Originální zlatý rám.