#157

THIELE - POHLED NA HEILIGENBLUT A GROSSGLOCKNER

#157

151 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Střední Evropa 1909-1938 Olej na dřevě 19 x 25 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 40 x 46 cm Horská krajina s městečkem Heiligenblut ležící v Alpách na úpatí slavné hory Grossglockner v rakouských Korutanech. Masivní široký zlatý rám zdobený v rozích a vnitřní zlatou širší lištou. Vzadu na rámu originální papírový štítek: Paul Lubecki Kunsthandlung Beuthen ( činný v období 1909-1938 v polské Bytomi ) . Vzadu na dřevě přípis: Heiligenblut Grossglockner.