#164

Marie Dostálová
(1877 – 1903)

ZÁTIŠÍ SE SLUNEČNICEMI V MODRÉ VÁZE

M. DOSTÁLOVÁ - ZÁTIŠÍ SE SLUNEČNICEMI V MODRÉ VÁZE
#164

Marie Dostálová
(1877 – 1903)

50 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo, rok 1961 Olej na kartonu 79 x 68 cm Signováno vpravo dole s datací 1961 Celkový rozměr 94,5 x 83,5 cm Svěží barevná kytice ve stylovém dobovém rámu.