#169

Eduard Světlík
(1903 – 1970)

ZÁTIŠÍ S KVĚTINAMI A KNIHOU

EDUARD SVĚTLÍK ( 1903-1970 ) - ZÁTIŠÍ S KVĚTINAMI A KNIHOU
#169

Eduard Světlík
(1903 – 1970)

ZÁTIŠÍ S KVĚTINAMI A KNIHOU

76 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo, rok 1938 Olej na plátně 59 x 80 cm Signováno vpravo dole s datací 1938 Celkový rozměr 65 x 87 cm Zátiší se žlutými a modrými květinami, chryzantémy, knihou a perem v kalamáři. Rám se světlými a červenými pruhy.