Československo, rok 1938 Olej na plátně 59 x 80 cm Signováno vpravo dole s datací 1938 Celkový rozměr 65 x 87 cm Zátiší se žlutými a modrými květinami, chryzantémy, knihou a perem v kalamáři. Rám se světlými a červenými pruhy.